AKTUALNOŚCI

Zakończenie robót - oddział Psychiatrii w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Żeromskiego

21.07.2023 r.

Zakończyliśmy remont oddziału Psychiatrii w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Żeromskiego. Jako podwykonawca byliśmy odpowiedzialni za jedno skrzydło drugiego piętra, którego zdjęcia można zobaczyć w Naszych realizacjach.

Zakres Naszych prac obejmował m.in:
- murowanie ścian,
- tynkowanie ścian ze szpachlowaniem i malowaniem,
- sufity podwieszane z płyt gipsowo-kartonowych oraz kasetonowe,
- wykładziny PCV,
- wymiana okien wraz z parapetami na okna drewniane,
- wykonanie wentylacji grawitacyjnej dla wszystkich pomieszczeń.

W ramach tej samej umowy o podwykonawstwo, kończymy jeszcze pracę na pierwszym piętrze - oddział Rehabilitacji Kardiologicznej, który zostanie oddanie do użytkowania w połowie sierpnia tego roku.

Remont oddziału Pediatrii dzieci młodszych - Szpital Miejski im. św. Jana Pawła II w Elblągu, ul. Komeńskiego

28.05.2023 r.

Rozpoczęliśmy realizację zadania pn. "Zadanie nr 1: Modernizacja oddziałów szpitalnych Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu w związku z konsolidacją szpitali miejskich i reorganizacją oddziałów zabiegowych. Modernizacja pomieszczeń dla potrzeb oddziału pediatrycznego dzieci młodszych - skrzydło E, parter". 

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Młynarach

09.05.2023 r.

Podpisaliśmy umowę o podwykonawstwo na zakres obejmujący roboty budowlane przy zadaniu pn. "Termomodernizacja budynków Szkoły Podstawowej w Młynarach wraz z montażem pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej".

W zakresie Naszych robót jest m.in.:
a) hydroizolacja i docieplenie ścian zagłębionych w gruncie,
b) docieplenie ścian zewnętrznych nowej części szkoły (budynek A i B),
c) wymiana stolarki okiennej na stolarkę PCV (budynek A i B),
d) wymiana stolarki okiennej na stolarkę drewnianą w starej części szkoły (budynek C),
e) docieplenie stropodachu (budynek A i B),
f) wymiana parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

Na bieżąco będziemy wrzucać zdjęcia z inwestycji, które można znaleźć w zakładce "Realizacje".

A poniżej oraz w miniaturce obok można zobaczyć wizualizację jak będzie wyglądać szkoła po zakończeniu prac.

Zakończenie robót - Przebudowa dobudowanej części budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu

15.03.2023 r.

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy roboty budowlane na potrzeby zadania pn. "Przebudowa dobudowanej części budynku I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Pocztowej 2 w Elblągu". W trakcie trwania robót odkryliśmy zabytkową ściankę drewnianą, która została odrestaurowana zgodnie z uzgodnionym programem prac konserwatorskich.

Zapraszamy do obejrzenia jak wygląda odświeżona łazienka dziewczyn - tutaj.


Zakończenie robót - Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Miejskim im. Św. Jana Pawła II w Elblągu

20.01.2023 r.

Z końcem roku 2022 zakończyliśmy roboty budowlane na potrzeby zadania pn. "Modernizacja pomieszczeń I piętra w budynku Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu dla potrzeb Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii".

Oddział jest już po odbiorach wszystkich służb oraz otrzymał pozwolenie na użytkowanie wydane przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Elblągu, w związku z czym zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej realizacji.

Efekt końcowy Naszych prac można zobaczyć tutaj.


Przebudowa dobudowanej części budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu

28.11.2022 r.

Rozpoczęliśmy pracę w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pocztowej 2 w Elblągu. Głównym celem przebudowy jest wykonanie mikropali ze wzmocnieniem fundamentów dobudowanej części budynku szkoły oraz wymiana istniejącego stropu (strop łukowy oparty na belkach stalowych) na strop monolityczny płytowy. Spowodowane jest to odchodzeniem "dobudówki" od głównego budynku na skutek nierównomiernych osiadań, a także stwierdzony stan przed awaryjny belek stropowych, które są w całości skorodowane.

Po wyżej wymienionych pracach pozostanie już tylko remont łazienki zgodnie z dokumentacją projektową.

Można już oglądać pierwsze zdjęcia z tej realizacji - tutaj.


Termomodernizacja wraz z wymianą źródeł ciepła gminnej infrastruktury socjalno-społeczno-kulturalno-edukacyjnej w gminie Gronowo Elbląskie

12.08.2022 r.

W dniu 28 czerwca 2022 roku podpisaliśmy umowę na wykonanie, w formie "zaprojektuj i wybuduj", zadania pod nazwą: "Termomodernizacja wraz z wymianą źródeł ciepła gminnej infrastruktury socjalno-społeczno-kulturalno-edukacyjnej w gminie Gronowo Elbląskie". Zadanie jest współfinansowane ze środków pochodzących z Rządowego Funduszu "Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych".

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje 6 zadań - budynków:
Zadanie 1: Budynek Szkolno-Przedszkolny, ul. Elbląska 4, Gronowo Elbląskie
Zadanie 2: Kompleks Biblioteczno-Szkolny, ul. Osiedlowa 6, Gronowo Elbląskie
Zadanie 3: Zespół Szkół w Jegłowniku, ul. Malborska 43, Jegłownik
Zadanie 4: Budynek Urzędu Gminy, ul. Łączności 3, Gronowo Elbląskie
Zadanie 5: Świetlica Wiejska, Jasionno 1
Zadanie 6: Świetlica wiejska oraz strażnica OSP, Fiszewo 12A

Na wykonanie wszystkich powyższych zadań mamy czas do 30.09.2024 roku.

Aktualne zdjęcia z realizacji będziemy zamieszczać tutaj.


Budowa domu jednorodzinnego w Gronowie Górnym koło Elbląga

30.06.2022 r.

Dla Naszego klienta zajęliśmy się kompleksowym wykonaniem adaptacji projektu typowego, zaprojektowaniem zamiennego projektu posadowienia budynku, uzyskaniem pozwolenia na budowę, aż w końcu budową budynku do stanu deweloperskiego.

Z uwagi na trudne warunki gruntowe budynek został posadowiony pośrednio na mikropalach oraz płycie fundamentowej. Aktualnie trwają prace związane z szalowaniem stropu typu filigran. W przyszłym miesiącu planowane jest zakończenie stanu surowego otwartego.

Zdjęcie z budowy zamieszczamy w zakładce Realizacje lub bezpośrednio tutaj.

Razem z współpracującymi z Nami firmami jesteśmy w stanie wykonać każdy dom jednorodzinny od projektu aż po stan deweloperski wraz z instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi w okolicach Elbląga. 

Zapraszamy do kontaktu.


Modernizacja pomieszczeń I piętra dla potrzeb Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w budynku Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II przy ul. Żeromskiego w Elblągu

17.03.2022 r.

Rozpoczęliśmy roboty budowlane w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II przy ul. Żeromskiego w Elblągu. Zadanie jakie stoi przed nami do wykonania, to całościowy remont I piętra dla potrzeb Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Prace potrwają do końca 2022 roku.

Docieplenie wraz z wykonaniem elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego dla firmy ELZAMBUD Sp. z o.o.

29.11.2021 r.

Prowadzimy prace związane z wykonaniem docieplenia elewacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego, znajdującego się przy ul. Oboźnej, dla elbląskiego dewelopera - firmy ELZAMBUD Sp. z o.o.

Elewacja zostanie wykonania w oparciu o system MAPETHERM firmy MAPEI.

Dostosowanie pomieszczeń na potrzeby badań gastroskopii oraz kolonoskopii w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu

20.09.2021 r.

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę na wykonanie zadania pn.: "Modernizacja pomieszczeń II piętra budynku Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35 w celu dostosowania dla potrzeb badań gastroskopii oraz kolonoskopii".

Zakres Naszych robót obejmuje:
- zamurowania po otworach drzwiowych,
- nowo projektowane ściany działowe,
- sufit podwieszany,
- wymiana okładzin posadzek na płytki i wykładziny,
- przebudowę i rozbudowę instalacji wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, gazów medycznych oraz wentylacji,
- przebudowa i rozbudowa instalacji elektrycznej.

Remont Filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej - oddanie do użytkowania

19.07.2021 r.

Zakończyliśmy remont Filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej znajdującej się przy ul. Ogólnej w Elblągu. Zamawiający - Gmina Miasto Elbląg - odebrał całość robót, a pomieszczenia zostały przekazane do użytkowania.
Rezultat Naszych prac można obejrzeć na zdjęciach w zakładce "Realizacje" lub udając się do biblioteki, która jest otwarta dla wszystkich.

Budowa rampy transportowej do rozładunku towarów w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu

17.06.2021 r.

Z dniem 14.06.2021 r. podpisaliśmy umowę na roboty budowlane, a prace rozpoczniemy w ciągu najbliższych dni. W miejscu planowanej lokalizacji rampy transportowej przewidziano wykonanie układu komunikacyjnego pozwalającego na dojazd transportem kołowym z istniejącej wewnętrznej drogi jednokierunkowej oraz chodników i dojść dla pieszych. Budynek główny, do którego prowadzić będzie rampa transportowa, znajduje się na terenie Miejskiego Szpitala św. Jana Pawła II w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35.

Rampa rozładunkowa będzie składać się z części ziemnej, wykonanej z kostki brukowej, oraz stalowej części pomostu poszytej kratami zgrzewanymi wraz ze schodami również o konstrukcji stalowej.

Termomodernizacja Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu dla firmy Przemysłówka 03

23.04.2021 r.

W charakterze podwykonawcy podjęliśmy się wykonania termomodernizacji Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Zakres Naszych prac na potrzeby tego zadania obejmuje:

Przebudowa i termomodernizacja budynku internatu Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu

08.02.2021 r.

Od października 2020 roku prowadzimy prace w budynku internatu ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu. W ramach podpisanej umowy na roboty budowlane zobowiązani jesteśmy do wykonania następujących robót:

Remont Filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej

06.01.2021 r.

W dniu 14.12.2020 r. rozpoczęliśmy prace remontowe w Filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej znajdującej się przy ul. Ogólnej 59-1 w Elblągu. Zakres realizacji obejmuje: